Precīzāk, par mani...

Esmu Jana Muceniece. Mans stāsts aizsāksies bērnībā, kur atmiņas kavējas pie vecmāmiņas Valentīnas. Atceros to, kā "Supervecmāmiņu"! Viņa bija izcila godu saimniece un šuvēja! Vēl viņa spēja savākt visu mūsu lielo ģimeni kopā. Atceros, kā mana mamma sūdzējās, kādēļ mums ir jāpiedalās kartupeļu talkā, vai tad nav naudas un nevar nopirkt? Patiesais iemesls bija saaicināt visus kopā, pēc padarītā darba apsēsties pie viena galda un svinēt dzīvi! Tas bija fantastiski - ar pašu gatavotiem izciliem ēdieniem un skaisti saklātu galdu!

Tādēļ tika uzsākts projekts Loja home design, lai Jums un Jūsu ģimenēm, draugiem būtu iespēja sanākt kopā un radīt brīnumu, ko sauc par KOPĀBŪŠANU! 

Mājas interjers man ir bijis vienmēr interesants un saistošs, kaut gan mācoties Daugavpils mākslas koledžā SAULES SKOLA esmu beigusi apģērbu modelētājas. Mājas, kurās dzīvoju tagad un vide ap to mani iedvesmo radīt skaistus galda tekstila priekšmetus, dvieļus un gultas veļu. Mani vienmēr ir saistījis askētisks dizains, tādēļ savos izstrādājumos lieku uzsvaru uz tekstūru, krāsu un formu.

 

Nosaukums LOJA ir radies divu iemselu dēļ. Viens no iemesliem - pārsteidzošais Lojas upes klinšu stāvkrasts, kas ir mana iedvesmas un meditācijas vieta. Otrs iemesls - manu bērnu vārdu pirmo divu burtu iniciāļi. Tā organiski radās nosaukums LOJA HOME DESIGN.

 Ar vissirsnīgākajiem sveicieniem,